Триває інформаційна кампанія про Реєстр для ветеринарних лікарів

Триває інформаційна кампанія про Реєстр для ветеринарних лікарів

З початку квітня розпочалася інформаційна кампанія для ветеринарних лікарів України, присвячена урядовій ініціативі з ідентифікації та реєстрації домашніх тварин. За ініціативи Держпродспоживслужби, заходи відбулися вже в 9 областях.

Для того, щоб ветлікарі більше дізналися про проєкт, його вплив на ветеринарну галузь та сферу поводження з тваринами, по всій Україні відбуваються зустрічі-презентації з керівниками державних та ліцензованих приватних закладів ветеринарної медицини і представників комунальних служб у різних областях України.

Координатори проєкту вже зустрілися з фахівцями Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Чернівецької, Івано-Франківської, та Закарпатської областей.

Головна інновація проєкту — створення Єдиного державного реєстру. Реєстрація в ньому є добровільною, безкоштовною і доступною як у державних, так і у приватних ветеринарних лікарів.

«Під час воєнного стану Єдиний державний реєстр домашніх тварин є важливим і необхідним інструментом для формування оперативної та надійної бази даних про домашніх тварин в Україні», — вважає вважає в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.3.Ґжицького, професор Іван Парубчак. 

Як зазначив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Рогальський, державний проєкт створить підґрунтя для того, щоб власники домашніх тварин вчасно і регулярно вакцинували своїх улюбленців від сказу.

Ірина Азізян, директорка КП «Центр поводження з тваринами» Ужгородської міської ради, депутатка та зоозахисниця, вважає, що реєстрація тварин на загальнодержавному рівні є важливим складовим євроінтеграційних процесів, і закликає власників тварин, ветеринарних лікарів та представників комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами приєднуватись до проєкту.

На презентаціях ветеринарні лікарі також побачили покроковий алгоритм реєстрації тварин у Реєстрі і дізналися, якими засобами її можна здійснити. До проєкту вже долучилися пʼять ветеринарних інформаційних систем: Animal ID, Bubibo, Enote, JetVet і VetHub. Під час роадшоу вони також презентують свої напрацювання для ветеринарних лікарів, які стануть агентами з ідентифікації домашніх тварин.

Ми продовжуємо планування роадшоу, і якщо ви також бажаєте взяти участь у наших зустрічах, заповніть реєстраційну форму за посиланням, щоб отримати запрошення на подію у вашому обласному центрі та/або на онлайн-вебінар.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями в соцмережах!

Надіслати звернення